25 Kasım 2009 Çarşamba

STRANGE CM HAPPENINGS vol.36
Bu hafta iki tane olaya yer verdik, çünkü ikisinin de hikayesini tek resimle anlatamayız. İlki Albay07'den. CM/FM fena halde hayata benzer. Kanıt mı? Hollanda Kupası mücadelesi. Maçın skoru ortada. Aceto zamanında 6-6 biten bir Hollanda kupası maçı için "Avrupa'da hangi ülke deseler, ilk tercihimi Hollanda lehinde kullanırdım" demişti. Buyurun...
Dikkat ederseniz Hatert'in kaleyi tutan şutu 14, De Spartaan'ın da 11. Yani attıklarını vurmuşlar, başka bir deyişle kaleciler geleni almış....İkinci hadise, Münis Emin Yıldız'dan. Kendi klavyesinden aktaralım. Türkiye'nin başındayım ve Dünya Kupası elemeleri sırasında hazırlık maçı oynuyoruz, rakip Norveç..Maç başlayana kadar hiç bir gariplik dikkatimi çekmiyor, fakat maç başladığında Galatasaray'dan öğrencim olan Per Clijan Skjelbred'i kalede görmemle kopuyorum. Daha sonra maç içerisinde mahallede oynadığımız gibi kaleci-oyuncu tarzı birkaç oyuncu sırayla kaleye geçiyor. Aday kadroya da bir tane kaleci çağrılmamış.

Strange CM Happenings

9 yorum:

sukullaci dedi ki...

ilk fotoda hatert in hava toplarının tamamını almasıda ilginç bide iki takımda %98 le pas atmış. robot yahu bu takımlar

zenmaster dedi ki...

peki obama'yı fm'de aramak?

SirEvo dedi ki...

İlk foto bomba, bir maçta 25 gol.
Beşiktaşım sezon boyunca 25 gol bulacak mı bakalım. :D

onur dedi ki...

Total Futbol bu olsa gerek :)

Mehmet Ali dedi ki...

ilk olayda bi de şu ayrıntı var, maç 71. dakikada bitmiş. başka gol olmamış. ilk gol de 4.dakkada olduğuna göre 68 dakkada atılmış bi 25 gol var ki allah korusun başıma böyle bi olay gelmesin. 11 gol yediğim için saniyesinde kovarlar, 14 gol attığım içinde heykelimi dikerler.

AbSurDMaN dedi ki...

Norveç kadrosunda da Zafer Önder Göçmen ve Ali Karan adında iki oyuncu var, ilginçmiş.

@zenmaster
heheh güzel tespit :)

Parma Maniac dedi ki...

14-11'lik maç bir CM bug'ıdır 01/02'ye dair.. Bir patch mi hatalıydı, yoksa kopya oyunlarda mı oluyordu tam hatırlamıyorum.. Ben orijinal oynuyordum gerçi olamaz o sanırım, geldi çünkü benim başıma.. Kaleye istersen Buffon'u al, Frey'i al kaleni tutan her top gol oluyordu.. Ama sadece sana oluyordu bu, karşı tarafa da olması ilginç :)
Muhtemelen o bug üzerinden şekillenmiştir bu maç..

kutlu can dedi ki...

bu sezon bizi bekleyen süprizlerden biri de oyunda oğlumuzun olması :) menejeri olduğumuz takımın altyapısından çıkıyor ve favorite personal i biz oluyoruz. cidden merak ettim acaba adı ne olacak oğlumun :D facebook hesabı bile açabilirim onun için :D ayrıntılı bilgi için sigames forumlarına bakabilirsiniz

pivot santrafor dedi ki...

@zenmaster
olayı yollayan benim. oyunda obama adında bir futbolcu rastgelmişti. sonra arattım, binlerce obama var :P