13 Ocak 2010 Çarşamba

CIVIK MÜDÜRÜM, AFEDERSİNKerlon...Kafasında sektirir, sektirir, sektirir...belasını bulur....Erdoğan Arıca aklıma geldi...


not: liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiink isteyen arkadaşa....Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal

20 yorum:

diskonnektus erektus dedi ki...

ohh cigerim sogudu valla izleyince.

Jeyhun® dedi ki...

Turk halki olarak artist topcuyu severizde bu kadari sirkte calissin. Bir futbolcuya fok baligi tarzinda Foquinha diye lakap takiliyorsa ondan anca sirkte jonglor yapardim ben.

Atilla Çelik dedi ki...

Farklı bir Abdullah Avcı & Kasyo Linkıln vakası :)

ummagumma dedi ki...

liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiink

AbSurDMaN dedi ki...

Tepki çok sert yav, ikisi de eşeğin kulağına su kaçırmış.

baldur dedi ki...

bir şeyi de beğenin ya, adamın tekniği bu belki, yasak mı ya da etik dışı mı?

Xscape dedi ki...

yeni joga bonito reklamına şu dirsek koyan arkadaşı çıkarsınlar.

sukullaci dedi ki...

kart yok mu ya ben mi göremedim

ToseLLi dedi ki...

@baldur;

Biz belki faulu yapan arkadaşın tekniğini beğendik. Yasak mı, etik dışı mı? (:

Adsız dedi ki...

kafada top sektirerek dribling yapınca topu alması daha zor faulsüz biçimde. adam bunu kullanıo. dirket kırmızı faul yapan hayvana

Cthulhu dedi ki...

Nasıl kırmızı kart yok yahu burda? Çıldırdım olduğum yerde. Bir de topu kafada sektiren kardeşimizin ne suçu var onu da anlayamadım FD. Neden belasını bulmuş oldu çocukcağız? :)

berthelemy dedi ki...

dirsek koyan arkadaşı tebrik ederim. "respect" denen birşey var. erdoğan arıca da lincoln'e tepkisinde haklıydı ama galatasaraylılar demediğini bırakmamıştı.

Adsız dedi ki...

puhahahaha!!! başlık kopardı!!

zapata dedi ki...

@ berthelemy
"respect" denen birşey var demek. Irkçılığa karşı yapılan bir kampanya diye biliyordum. Artistlik yapan rakibe dirsek atmak da bir parçasıymış aydınlanmış olduk. Bundan sonra kafasında top sektirenin kafasını vursunlar tam ibretlik olsun.

Keremcan dedi ki...

valla haketmiş. dalga geçiyo resmen

geloraptor dedi ki...

Kafasında sektirerek geçmeye çalışması da yanlış değil, atılan dirsek de yanlış değil. Sonrasında kırmızı kart görmediyse eğer eleman, başka bir pozisyonda Kerlon da o elemana bir yumruk, sert girme, yerdeyken üzerine basma gibi bir faaliyette bulunmuş mu acep? Ben de onu merak ettim.

Başlık içinse diyecek söz yok...

shelbyl dedi ki...

Bu ayip kavrami beni deli ediyor. Sadece futbolda degil, hayatin her asamasinda. Lincoln'e verilen tepkileri de anlamamistim, bunu da anlamiyorum, dirsek atan adami hakli gorenlerin elimde olmadan insaniyetini sorguluyorum.

Messi topu ortasahadan alip 6 kisi calimliyor, Oktay 10 kisiyi ipe diziyor, Maradona dalga geciyor Ingilizlerle. Bunlar da ayip mi? Cok calim atmak, rakibi rezil etmek ayip degil de, topu kafaya alip sektirmek mi ayip? Nerede baslar bu ayip yahu? Nedir "beynelmilel ayip standartlari"?

"Artistik yapma!" Su lafi ciddi uyari olarak kullanan bir kitleyiz, acayipiz.

Kalau dedi ki...

ya ben anlamadım adam ne yapmış ki?suçu ne yani? Daha da garibi Fd'nin yorumu bence, seyir zevki sunduğu için mi belasını buldu? Roberto carlos aynı şeyi yapınca gıkı çıkmayanlr lincoln yaptı diye kıyametleri koparttılar, bu mu futbola saygı? Lincoln'ü bende sevmiyorum, ama adam belini doğrultamıyordu tekmeden. Herkes rugby sever olmuş ta haberimiz yokmuş yaw...

varol döken dedi ki...

kimse artık "i.ne ......'a kafammm girsin" tezahüratı yapmıyor", beni hüzünlendiren budur aslında...

ummagumma dedi ki...

link için sağol,geçen film paylaştın ya gaza geldik...